Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny Akredo

Czym jest Akredo?

Akredo nie jest bankiem, ani nawet barabankiem, ale serwisem, który umożliwia znalezienie najbardziej korzystnej dla klienta oferty jeśli chodzi o kredyt konsolidacyjny. Strona działa na zasadzie przypominającej nieco zwykłe internetowe porównywarki, ma jednak kilka istotnych przewag nad tymi ostatnimi. Wypełniając formularz, który zaproponuje nam strona, zostaniemy poproszeni o znacznie większą ilość danych niż w przypadku szybkiej porównywarki, dzięki czemu otrzymane informacje będą bardziej rzetelne. Sprawdzona zostanie nie tylko oferta banków, ale również nasza zdolność kredytowa. Po wypełnieniu wniosku kredytowego trafia on do 8 banków, po czym wnioskodawca otrzymuje najkorzystniejszą z dostępnych ofert.

Konsolidacja z Akredo

Konsolidacja z Akredo

Zalety skorzystania z Akredo

Korzystając z Akredo nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. Wysłanie wniosku kredytowego jest darmowe, a oferta, jaką otrzymujemy nie różni się niczym w porównaniu z tym, co proponuje sam bank, prowizja dla pośrednika nie zostaje do niej doliczona. Ponadto wypełnienie i wysłanie wniosku jest tu niezwykle szybkie i wygodne. Co prawda w praktyce zajmuje nieco dłużej niż 30 sekund, jak reklamuje strona, jednak wniosek wypełniamy jednorazowo, nie musimy wysyłać osobnych formularzy do każdego z ośmiu banków, a wszystkie formalności możemy załatwić nie ruszając się sprzed komputera. Skorzystanie z Akredo jest również atrakcyjne ze względu na naszą historią kredytową – wysłanie zapytania do 8 banków wpływa na scoring wysyłającego, co oznacza, że w przyszłości otrzymałby mniej atrakcyjną ofertę kredytową. W Akredo wysyłamy pojedyncze zapytanie, co pozostaje bez wpływu na scoring.

Zanim zdecydujemy się na Akredo

Pamiętajmy, że Akredo nie jest instytucją udzielającą pożyczki, ale pośrednikiem. Mimo, że za usługę nie pobiera opłaty od klienta, to jednak decydując się na pośrednictwo rezygnujemy tym samym z możliwości negocjowania warunków kredytu. Ponadto Akredo wysyła zapytanie do 8 banków i tylko do 8, co oznacza, że istnieje ryzyko, że oferta najlepiej dopasowana do naszych potrzeb zostanie przeoczona.