Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny BPH

„Bez napinki – edycja 2”

Promocja, którą na rynek kredytów konsolidacyjnych właśnie wprowadza bank BPH stanowi kolejną próbę przyciągnięcia do banku nowych klientów. Reklamodawcy sugerują, że mamy tu do czynienia z produktem wyraźnie lepszym od konkurencyjnych. To nie do końca prawda, trzeba jednak przyznać, że oferta BPH prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, nawet jeśli po gruntownej analizie okazuje się nie być aż tak korzystna, jak chcieliby twórcy kampanii promocyjnej.

Postaraj się o jak najlepsze warunki dla siebie!

Postaraj się o jak najlepsze warunki dla siebie!

Warunki kredytu

BPH kusi swoich klientów przede wszystkim niskim oprocentowaniem stałym na 4,9%. To bardzo dobre warunki, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę Rzeczywistą Roczną Stopę Wzrostu (czyli całkowity koszt kredytu), która znajduje się na o wiele wyższym poziomie. Sposób naliczania może wydać się niejasny, ale i tak okazuje się, że BPH proponuje jeden z najtańszych kredytów konsolidacyjnych na rynku i już to czyni jego ofertę godną uwagi. Na uwagę zasługuje również maksymalna suma kredytu i maksymalny okres spłaty – w ramach promocji BPH możemy skonsolidować aż 200000 zł przy maksymalnym okresie spłaty rzędu 10 lat. To warunki, które propozycję BPH sytuują w absolutnej czołówce dostępnych w Polsce kredytów konsolidacyjnych. Nowa promocja BPH pozwala również na powiększenie sumy kredytu o dodatkową gotówkę, którą pożyczkobiorca może wydać na dowolny cel, co jest rozwiązanie podobnym do tego, które znamy z oferty mBanku.

Oferta nie dla każdego

Z atrakcyjnych warunków promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby spełniające narzucane przez bank kryteria dotyczące historii kredytowej. Do minusów kredytów konsolidacyjnych BPH zaliczyć trzeba również stosunkowo niewielkie udogodnienia dla klientów – formalności nie da się załatwić przez internet. Aby zaciągnąć pożyczkę trzeba albo fizycznie pojawić się w placówce banku, albo skorzystać z usług infolinii, do której nie zawsze dodzwonimy się od razu. Mimo, że serwis zarówno w placówkach jak i na infolinii BPH znajduje się na solidnym poziomie, to jednak brak możliwości załatwienia kredytu w sieci stawia go pod tym względem daleko w tyle za konkurencją.