Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny mBank

Dodatkowa gotówka na dowolny cel

Ofertę mBanku od konkurencyjnych kredytów konsolidacyjnych odróżnia możliwość powiększenia zadłużenia o dodatkową gotówkę, którą pożyczkobiorca będzie mógł wydać na dowolny cel. Ta dodatkowa możliwość jest dostępna od dawna, jednak w ostatnim czasie mBank zwiększył sumę, o którą można powiększyć kredyt konsolidacyjny do 100% salda wszystkich skonsolidowanych wierzytelności. Konsolidując kredyty w mBanku mamy również możliwość skorzystania z promocji na ubezpieczenie zobowiązania, przy czym w odróżnieniu od większości ofert innych banków, zaciągnięcie kredytu nie narzuca nam takiego obowiązku.

Dodatkowa gotówka

Dodatkowa gotówka

Oprocentowanie, wysokość kwoty i okres spłaty

W mBanku możemy wziąć kredyt konsolidacyjny na 8 lat na kwotę maksymalnie 180000 zł. Zarówno okres spłaty jak i kwota zostały w ostatnim czasie wyraźnie podniesione, dzięki czemu oferta mBanku stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Warunki kredytu konsolidacyjnego w mBanku będą takie same zarówno dla klientów tej instytucji jak i dla osób z zewnątrz, co więcej wszystkie działania można przeprowadzić przez internet, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Aby obliczyć ratę kredytu możemy wykorzystać dostępny w serwisie transakcyjnym kalkulator – narzędzie bardzo proste w obsłudze i funkcjonalne. Oprocentowanie kredytu wynosi od 8,79% do 9,89%. Prowizja za dostarczenie usługi to maksymalni 9,99% całej sumy transakcji.

Minusy kredytu konsolidacyjnego w mBanku

Właściwie jedynym minusem oferty mBanku jest istnienie na rynku ofert korzystniejszych w niektórych aspektach. Jeśli spędzimy trochę czasu na porównywaniu propozycji kredytów konsolidacyjnych bez problemu znajdziemy kredyty na większe sumy, z dłuższym okresem spłaty, z niższym oprocentowaniem czy prowizją. Oferta mBanku jest niewątpliwie bardzo korzystna i nie bez przyczyny wielu ekspertów wskazuje ją jako najlepszą, jednak jeśli któryś ze wspomnianych parametrów jest dla nas ważniejszy niż pozostałe, wówczas jesteśmy w stanie znaleźć bank, który zaoferuje nam kredyt konsolidacyjny lepiej dopasowany do naszych potrzeb.