Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny Millennium Bank

Bardzo niskie oprocentowanie

Tym, co zdecydowanie wyróżnia propozycję Millennium na tle konkurencji jest bardzo niskie oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, które znajduje się na poziomie 5,99%. Wysokość prowizji ustalana jest w zależności od kwoty całej pożyczki. Mimo, że warunki te są niezwykle korzystne, aby z nich skorzystać trzeba spełnić szereg warunków, które sprawiają, że promocja ta dostępna jest tylko dla nielicznych. Obniżone oprocentowanie stosuje się wyłącznie do pożyczek zaciągniętych na spłatę innych kredytów zaciągniętych w Banku Millenium, a konkretnie na kredyty samochodowe i ratalne, zadłużenie na koncie lub na karcie kredytowej, czy pożyczki gotówkowe. Dla zobowiązań wobec innych podmiotów ostateczne oprocentowanie ustala się w oparciu o średnią ważoną.

Niskie oprocentowanie ucieszy każdego!

Niskie oprocentowanie ucieszy każdego!

Maksymalna kwota pożyczki i okres spłaty

W Millenium Banku można skonsolidować kredyty na sumę od 20000 do 120000 tys. zł. Maksymalna kwota na tle konkurencji prezentuje się przeciętnie, podobnie jak maksymalny okres spłaty, który wynosi 7 lat. Raty możemy spłacać w równych ratach, lub, jeśli bardziej nam to odpowiada, w ratach malejących. Bank wykazuje też wobec pożyczkobiorców dużą elastyczność – umowa dopuszcza odroczenie raty, choć może się to zdarzyć maksymalnie raz w roku, wykorzystanie dwuletniego okresu karencji, czyli de facto odroczenia terminu spłaty o 24 miesiące oraz spłaty całego kredytu w ciągu 4 lat bez dodatkowych opłat.

Zanim zdecydujemy się na ofertę Banku Millennium

Powinniśmy pamiętać o tym, że promocyjne oprocentowanie dotyczy wyłącznie kredytu zaciągniętego na spłatę długu wobec Banku Millenium. Jeśli chcemy skonsolidować wierzytelności wobec innych banków – oferta, którą otrzymamy, okaże się znacznie mniej atrakcyjna. Jeśli mimo to zdecydujemy się na kredyt konsolidacyjny w Millenium, będzie to oznaczało konieczność założenia w tym banku konta. Podsumowując – konsolidacja kredytów w Banku Millenium jest bardzo opłacalna, ale wyłącznie dla osób, które były już wcześniej klientami tej instytucji. Dla osób z zewnątrz Millennium proponuje warunki, które na tle konkurencji wypadają przeciętnie.