Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

Wygoda i prostota

T-Mobile Usługi Bankowe to instytucja, która reklamuje się jako dostawca usług bankowych nowej generacji. Mimo, że jej oferta nie przynosi aż takiej rewolucji, jak można by się było spodziewać po reklamach, nie da się ukryć, że osoby które zdecydują się na konsolidację kredytu w T-Mobile mogą liczyć na wiele udogodnień. Przede wszystkim do minimum ograniczono procedury, które często stanowi dla kredytobiorców prawdziwą zmorę. Wiele czynności w procesie przyznawania pożyczki zautomatyzowano, dzięki czemu wstępną decyzję kredytową klient może poznać zaraz po wypełnieniu wniosku. Potwierdzenie jej, o ile formularz został wypełniony zgodnie z prawdą, stanowi praktycznie formalność. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość ustawienia automatycznych spłat kredytu, dzięki czemu do minimum ograniczymy ryzyko spóźnienia ze spłatą i nie będziemy musieli pamiętać o tym, aby co miesiąc wykonać przelew.

Wygoda i prostota

Wygoda i prostota

Dobre warunki

Maksymalny czas spłaty kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile wynosi aż 10 lat, jest więc jednym z najdłuższych na rynku. Jeśli chodzi o maksymalną kwotę pożyczki – wynosi ona 200000 zł. T-Mobile Usługi Bankowe powstała w wyniku nawiązania współpracy z Alior Bankiem, stąd też podobieństwo ofert obu tych marek. W porównaniu z Aliorem T-Mobile oferuje więcej technicznych udogodnień, choć nie stosuje promocji takich jak gwarantowana najniższa rata ani obniżenie oprocentowania dla osób z czystą historią kredytową, dlatego mimo podobieństwa ofert tych nie można traktować łącznie.

Minusy kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile

Mimo, że oferta T-Mobile jest niewątpliwie bardzo atrakcyjna, to jednak nie jest pozbawiona wad. Największą wydają się obostrzenia dotyczące ubezpieczenia kredytu – teoretycznie nie musimy go wykupować, praktycznie jednak jeśli tego nie zrobimy, oprocentowanie zdecydowanie wzrasta. Trzeba też zaznaczyć, że na rynku da się znaleźć oferty oferujące korzystniejsze warunki zarówno jeśli chodzi o termin spłaty jak i maksymalną kwotę konsolidacji, choć na tle konkurencji T-Mobile zdecydowanie wybija się powyżej średniej.