Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Kredyt pod zastaw mieszkania dostępny od dziś

Kredyt pod zastaw mieszkania dostępny jest zarówno w instytucjach bankowych jak i tych spoza sektora bankowego. W pierwszym przypadku mamy do czynienie z tzw. pożyczką hipoteczną czyli zobowiązaniem finansowym, którego zabezpieczeniem jest nieruchomość (dom lub mieszkanie). Z kolei firmy prywatne oferują analogicznie do banków pożyczki z wpisem do ksiąg wieczystych lecz jako zabezpieczenie może również posłużyć działka, której właścicielem jest pożyczkobiorca. Powszechnie wiadomo, że banki cechują się dużo wyższym zaufaniem społecznym niż pozabankowe instytucje pożyczkowe. Może to być spowodowane faktem, nierzetelności oraz wysokości kosztów pożyczek oferowanych przez prywatne firmy. Dlatego częściej sięgamy po tradycyjne zobowiązania finansowe , które wychodzą z banków komercyjnych. Musimy się jednak liczyć z tym, że pod czas procedury wnioskowania zostaniemy dokładnie zweryfikowani przez analityków bankowych, a gwarantem uzyskania pożyczki jest odpowiednia zdolność pozytywna historia kredytowa. I tu pojawiają się pewne przeszkody, bowiem przyznawalność pożyczek i kredytów hipotecznych oferowanych przez banki jest dużo niższa niż ich prywatnych odpowiedników. Pojawia się zatem dylemat. Czy zaryzykować i ubiegać się o pożyczkę pod zastaw? My odpowiadamy: tak, ale korzystajmy ze sprawdzonych instytucji.

Badania marketingowe oraz analizy ryzyka kredytowa w oparciu o opinię wśród użytkowników internetu wykazały, że najwyższą jakość usług i obsługi oferuje Grupa Inwestycyjna Safe House Inwestum.

Rysunek przedstawiający klucz

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – tak, ale w sprawdzonych firmach

Zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek pod zastaw nieruchomości, działki, pojazdów oraz skupem nieruchomości. Na pozytywną opinię na temat firmy składają się:

 • wieloletnie doświadczenie
 • bezpieczeństwo usług
 • pożyczki pod zastaw bez przywłaszczenia
 • przyjazne zasady aplikowania o pożyczki
 • profesjonalna obsługa klienta

Inwestum – dobre kredyty pod zastaw mieszkania

Grupa Inwestycyjna z siedzibą w Warszawie działa we wszystkich dużych miastach Polski (dawne miasta wojewódzkie) i oferuje swoje usługi Polakom od lat 90-tych ubiegłego wieku. Proponuje pożyczki pod zastaw:

 • mieszkania
 • domu
 • działki
 • samochodu

O pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu mogą ubiegać się właściciele danej nieruchomości, którzy posiadają akt notarialny oraz wypis z księgi wieczystej. Ponadto należy przygotować fotografie nieruchomości z zewnątrz i ze środka oraz zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych i (w przypadku mieszkań) o niezaleganiu z opłatami z tytułu czynszu.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości z Inwestum jest analogiczna do pożyczki hipotecznej w banku. Bowiem w obu przypadkach właściciel nie musi się wymeldować, nie dochodzi do przywłaszczenia nieruchomości, a jedynym śladem jej zabezpieczenia jest wpis do IV działu Ksiąg Wieczystych. Zostanie on wykreślony po spłacie zobowiązania finansowego. Wysokość pożyczki może sięgać do 50% wartości danej nieruchomości.

Kobieta w golfie naciągniętym na twarz

By uzyskać pożyczkę pod zastaw w Inwestum wymagane jest minimum dokumentów,

Już dziś możesz otrzymać pieniądze pod zastaw nieruchomości, bez wizyt w urzędach, zaświadczeń o zarobkach czy też weryfikowania historii kredytowej. Wystarczy, że jesteś właścicielem nieruchomości i zadzwonisz pod numer 535-43-44-65. Przedstawiciel firmy Inwestum pomoże wybrać najdogodniejszą opcję kredytu i dopasuje harmonogram spłat do twoich finansowych możliwości.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości z Grupa Inwestycyjną Safe House:

 • pożyczka z wpisem do IV działu księgi wieczystej
 • brak wymogu wymeldowania, nie następuje przywłaszczenie nieruchomości
 • kwota pożyczki do 50% wartości zabezpieczenia
 • pożyczki pod zastaw bez sprawdzania baz