Uprość sobie spłatę zadłużenia poprzez jego konsolidację!

Najlepsze kredyty konsolidacyjne porównaj oferty dostępne na rynku u nas na stronie

Nie wiesz czym są kredyty konsolidacyjne - sprawdź to tutaj!

Nieco prawdy o portalach finansowych i zobowiązaniach

Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego, zazwyczaj swoje rozważania zaczynamy od kwestii jak otrzymać pożyczkę? Z założenia nie jest to trudne, jednak jak to zwykle bywa, wszystko rozbija się o szczegóły. Dla wielu warunki udzielania pożyczek to kwestia mglista i trudna do rozszyfrowania. Jest w tym nieco prawdy. Musimy spełnić dużo wymagań, żeby ją otrzymać, a ponadto regulamin napisany jest skomplikowanym językiem.

Najprostszą odpowiedzią na kwestię jak wziąć pożyczkę, jest tak zwana pożyczka bez BIK. W ramach tego produktu, firmy jej przyznające, nie prowadzą bowiem sprawdzania klienta. Z tego powodu, żeby uzyskać taką pożyczkę, możemy mieć jakieś niespłacone zobowiązania albo nie uzyskiwać stałych zarobków. Dalsze warunki udzielania pożyczek bez BIK to między innymi niewielka liczba formalności oraz niemal natychmiastowa wypłata żądanej kwoty. Oczywiście to kosztuje. Pożyczki tego typu są zwykle dosyć drogie w spłacie a kwota całkowita którą musimy oddać – większa, niż w przypadku podobnej pożyczki bankowej.

beautiful
Jeśli nasza historia finansowa jest w miarę niezła, możemy zdecydować się na pożyczkę bankową. Świetnym rozwiązaniem jest pożyczka na dowód. Umożliwia bardzo szybki dostęp do gotówki oraz ogranicza konieczne formalności. Ciekawym rozwiązaniem będzie zapewne skorzystanie z oferty banku, w którym posiadamy aktywne konto osobiste. Powoduje to dodatkowe zmniejszenie formalności, a bank szybko skontroluje naszą wiarygodność. Ponadto, możemy wtedy liczyć na lepsze warunki przyznawanego kredytu.

chłopiec

Dobrym pomysłem jest także sprawdzenie oferty SKOK-ów. Ich działanie jest nieco inne niż banków, podobnie jak oferowane warunki udzielania pożyczek, o tym pisze między innymi nasz portal finansowy w innych artykułach.